Serwis

Usługi serwisowe

Potrzebujesz profesjonalnego serwisu? Przyjdź do nas!

Aby sprostać potrzebom naszych Klientów oraz mając na względzie ich komfort, zarówno podczas jak i po zakupie, wprowadziliśmy usługi serwisowe. Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Oferujemy Państwu części zamienne oraz różnego typu akcesoria dodatkowe, począwszy od mocowań motocyklowych, plandek płaskich lub wysokich, najazdów, systemów mocowań pasów transportowych w podłodze aż po akcesoryjne demontowane boczne burty które sprawiają że w kilka minut przyczepę towarową można zamienić w platformową i odwrotnie.

Fabryczne przyczepy z zainstalowanym oryginalnym wyposażeniem często nie spełniają wszystkich oczekiwań użytkownika a standardowe ustawienia nie pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości zakupionego sprzętu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nasi specjaliści, którzy potrafią odpowiednio skonfigurować wyposażenie dodatkowe oraz dopasować przyczepę do indywidualnych potrzeb klienta.

Korzyści:

  • dostosowanie przyczepy do indywidualnych potrzeb,
  • zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi sprzętu, np. poprzez przeprowadzenie niezbędnych czynności poprawiających bezpieczeństwo i wytrzymałość,
  • optymalizowanie możliwości sprzętu poprzez montaż dodatkowych akcesoriów wg wymagań klienta,
  • ekspresowe rozwiązywanie bieżących problemów.

Posiadamy w ofercie części zamienne stosowane do naszych wyrobów jak i na zamówienie do Państwa przyczep.

Współpracujemy z kilkoma największymi dostawcami części i podzespołów do przyczep takich jak np: SPP, Al-Ko, KNOTT, Horpol, Fristom, WAŚ, itd.

 

W razie pytań proszę dzwonić lub pisać ? formularz kontaktowy